Etiketler

Sağun’dan, Gazete Zeybek’e Ziyaret

FERDİ YAVUZ- Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Muğla Bölge Müdürü Sezgin Sağun, Gazete Zeybek’e nezaket ziyaretinde bulundu. 

MBB Basın Yayın ve Halkla İlişkiler’den Gazete Zeybek’e Ziyaret

FERDİ YAVUZ- Muğla Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın Halkla İlişkiler ve Muhtarlıklar Dairesi Başkanı Taner Yiğit, Gazete Zeybek’i ziyaret etti. 

Azmin “Abide”si

FERDİ YAVUZ- Muğla’da babasıyla ev ve iş yerlerine doğalgaz tesisatı döşeme işinde çalışan Abide Koç isimli genç kız, erkek çıraklara adeta taş çıkartıyor.

Öztürk’ten, Gazete Zeybek’e Ziyaret

AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, Gazete Zeybek’i ziyaret etti.

Zeybekoğlu “Siyaset İyi Ahlaklı İnsanlar Tarafından Yapılmalı”

FERDİ YAVUZ- CHP İl Başkanı Adem Zeybekoğlu, AK Parti İl Başkanı Kadem Mete’nin açıklamalarına karşın “AKP Muğla İl Başkanı’nın son zamanlarda, şahsımı hedef alan mesnetsiz, seviyesiz iddialarda bulunması, üstelik bir il başkanına yakışmayan bir üslupla bunu yapması, siyasetin, iyi ahlaklı ve nitelikli insanlar tarafından yapılması gerçeğini ve gerekliliğini bir kez daha ortaya koymaktadır” dedi.

BİK Müdürü Mermertaş’tan, Gazete Zeybek’e Ziyaret

FERDİ YAVUZ- Basın İlan Kurumu (BİK) Muğla İl Müdürü Muharrem Mermertaş, gazeteleri ve gazete cemiyetlerini ziyaret etti.

Zeybekoğlu 'AKP İl Başkanı'na Hiçbir Şey Olmamış İse Kesinlikle Bir Şey Oldu'

CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu basın açıklaması yaparak, AK Parti İl Başkanı Kadem Mete’ye cevap verdi. Zeybekoğlu; “AKP İl Başkanı Kadem Mete’ye hiçbir şey olmamış ise kesinlikle bir şey oldu.” Dedi.

METE 'SİZ AK PARTİ’NİN YAPTIĞI YATIRIMLARIN KANALİZASYONUNU BİLE ÇÖZEMEDİNİZ'

FERDİ YAVUZ- CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu’nun Ak Parti ve İl Başkanı Kadem Mete’yi hedef alan açıklamaların ardından Kadem Mete’de bir açıklama yaptı. Mete, 21 yıldır Muğla’da belediye başkanlığı yapan Osman Gürün’ün kanalizasyon sorununu çözemediğini belirterek “Daha yakın zamana kadar Muğla’nın merkezindeki Valilik Binası’nın fosseptiğini bile vidanjör ile çözülüyorken bizim yurtlar için çözüm beklememiz fazla iyimserlik olur” dedi.

Yöresel Yemek Araştırmacısı Selma Atabey Muğla Yemeklerini Yazacak

FERDİ YAVUZ- Yöresel Yemek Araştırmacısı Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Öğretim Görevlisi Selma Atabey, Gazete Zeybek’te, Muğla yemeklerini hem tanıtacak hem de tariflerini verecek.

CHP Muğla İl Başkanı’ndan, AK Parti İl Başkanı’na Sert Cevap Geldi

FERDİ YAVUZ- Muğla'da artan hava sıcaklığıyla birlikte siyasette de sıcaklık yükseliyor. CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu’ndan, AK Parti İl Başkanı Kadem Mete’ye sert cevap geldi. Zeybekoğlu; “Hastane, yurtlar, TOKİ’nin yapılacağı alanları Büyükşehir’e sormayan AKP işine geldi mi belediyelerimizi hatırlayıveriyor. Bunun adı iş bilmezliktir.” Dedi.

CHP İl Yönetiminden, Kavaklıdere’ye Ziyaret

FERDİ YAVUZ- CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu, İl Kadın Kolları Başkanı Aysun Demirel Korkut ve il yönetim kurulu üyeleriyle birlikte, Kavaklıdere CHP İlçe Başkanlığı’nı ziyaret ettiler.

Zeybekoğlu'ndan Bayram Mesajı

Zeybekoğlu 'Bu Zor Günleri Birlikte Mücadele Ederek Kazanacağız’

FERDİ YAVUZ- Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Adem Zeybekoğlu, Marmaris’te esnaf ziyaretinde bulundu.

CHP Muğla İl Başkanı Zeybekoğlu’nda 19 Mayıs Mesajı

CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Zeybekoğlu 'Bu Yıl 1 Mayıs’a Özel Koşullar Altında Giriyoruz'

CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu, 1 Mayıs İşçi Bayramı ile ilgili bir basın açıklaması yaptı. İl Başkanı Zeybekoğlu, 1 Mayıs’ın, işçi sınıfının Uluslararası Birlik Mücadele ve Dayanışma günü olduğunu belirtti.

CHP İl Başkanı Zeybekoğlu ‘Ohal İlan Edilmeden Sokağa Çıkma Yasağı İlan Edilmeli’

CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu "Çalışması zorunlu olan sektörler hariç acilen çalışma yaşamı durdurulmalıdır. OHAL ilan etmeden sokağa çıkma yasağı ilan edilmelidir"

Muğla İl İdare Kurulu ve İl Pandemi Kurulu Toplandı

FERDİ YAVUZ- 25 Mart 2020 tarihli Gazete Zeybek manşetinden özel haber olarak duyurduğumuz “65 Yaş Üstü 800 Arıcının Gözü Kulağı Bakanlık'ta” haberimiz sonuç buldu.

CHP’den Ortak Açıklama “Birlikte başaracağız”  

CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu, 13 ilçe başkanı ile birlikte yaptığı açıklamada dünyada ve ülkemizde yaşanan Koronavirüs mücadelesinin hep birlikte aşılacağını, bu mücadelede bir kişinin bile çok önemli olduğunu söyledi.

Gazete Zeybek’ten, BİK Muğla İl Müdürü Muharrem Mermertaş’a Ziyaret

Basın İlan Kurumu (BİK) Muğla İl Müdürü Muharrem Mermertaş, görevine başladı. Gazete Zeybek ekibi, BİK İl Müdürü Mermertaş’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Zeybekoğlu; “Masum Gazetecilerin Bir Gece Yarısı Evinden Alınıp Tutuklanması FETÖ Taktiğidir”

Türkiye’de son günlerde basın özgürlüğü adına utanç günleri yaşandığını söyleyen CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu, “Kumpas davalarında yaşanan, FETÖ’nün taktiği gece yarısı ev basmalar, tutuklamaların yine yaşanmaya başladı, AKP’nin eski alışkanlıklarını devam ettiriyor.” Dedi

Zeybekoğlu, Mete ve Korkmaz’a Cevap Verdi

CHP, Ak Parti ve MHP İl Başkanları’nın arasında cereyan eden söz düellosu tüm hızıyla devam ediyor.

Mete “ CHP İl Başkanı Sahte, Samimiyetsiz, İlkesiz Bir Karakterdir”

Ak Parti'den beklenen açıklama yapıldı. AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu’na “CHP il başkanı bugüne kadarki basın açıklamalarının toplamında kullanmadığı  “şehit” ve “birlik-beraberlik” kelimelerini tek bir basın açıklamasına yazacak kadar samimiyetsiz, ne Devlet Bahçeli’nin ne de Recep Tayyip Erdoğan’ın nerede, ne şekilde davranacağına dair yorum yapabilecek hadde sahip değildir.” Dedi.

Korkmaz; “HDP’yle İttifak Kurup, Şehitlerimize İhanet Edenlerin Konuşma Hakları Yoktur”

MHP Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz’ın, CHP Muğla İl Başkanı Zeybekoğlu’na cevabı sert oldu.

CHP Muğla’dan Bahçeli'ye tepki

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile el sıkışmamasına, Muğla CHP'den tepki geldi. CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile el sıkıştığı anın fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşarak tepki gösteren CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu; “Milleti ağlarken gülenden ve şehit cenazesinde elini cebinden çıkarmayandan hayır gelmez” dedi.

Vatandaş 1 Yıl Daha Zehirlenecek Mi?

Tarım ve Orman Bakanlığı aroma vericilerle bal, pekmez ve peynir üretimini 19 Şubat 2020 itibarıyla ülke genelinde yasakladı. Ancak firmalar, yönetmeliğe “uyum zorunluluğu” başlığıyla eklenen geçici maddeyle, bugüne kadar üretilen sahte balları 31 Aralık 2020 tarihine kadar yani stokları bitene kadar sahte ürün satabilecek. Uzmanlar ise, sahte balın kişiyi kansere kadar götürebileceği konusunda vatandaşları uyarıyor. Konuyla ilgili Türkiye Arı Yetiştiricileri Merkez Birliği (TAB) Başkanı Ziya Şahin ve Muğla Yiyecek Maddeleri Yapanlar ve Satanlar Esnaf Odası Başkanı Güven Akarken, Gazete Zeybek’e açıklamada bulundular.

Mete, CHP Muğla İl Kongresini Değerlendirdi

AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, Cumhuriyet Halk Partisi 37. Muğla Olağan İl Kongresi’nde tekrar il başkanı seçilen Adem Zeybekoğlu’nu tebrik ederek, il başkanlığı kongresine tek adayla gidilmesini değerlendirdi. 

AK Parti Muğla İlçe Kongre Takvimi Belli Oldu

AK Parti Muğla İlçe Kongre takvimi belli oldu. Ak Parti Muğla İl Başkanlığı tarafından açıklanan takvime göre Muğla’nın 13 ilçesinde gerçekleşecek olan kongreler 29 Şubat’ta başlayıp, 18 Nisan’da bitecek.  İlçe kongreleriyle alakalı AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, Gazete Zeybek’e özel açıklamada bulundu.

Zeybekoğlu Mazbatasını Aldı

Cumhuriyet Halk Partisi 37. Muğla Olağan İl Kongresinde il başkanı seçilen Adem Zeybekoğlu, seçim sonuçlarının kesinleşmesi üzerine mazbatasını Seçim Kurulu’ndan teslim aldı.

CHP’de Adem Zeybekoğlu Yeniden İl Başkanı Seçildi

Muğla 37’inci İl Kongresi gerçekleştirildi. Kongrede güven tazeleyen mevcut başkan Adem Zeybekoğlu, 395 delege oyunun, 382’sini alarak yeniden göreve seçildi.

Adem Zeybekoğlu Adaylığını Açıkladı

CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu, yarın yapılacak CHP il kongresi için başkan adaylığını açıkladı. Zeybekoğlu’nun adaylık açıklamasına 1 milletvekili ve 7 ilçe başkanı katılmadı.