Merhaba…


Merhaba Zeybek. Ailemizin yeni üyesi Gazete Zeybek.
 Göçer ailesi biz çalışanlarını hep aile gözüyle baktı ve öyle kabul etti keza biz çalışanlarda aynı duygularla aileye katıldık.  Yönetiminden, idari kadrosuna, muhabirlerinden sayfa sekreterlerine, baskıdan dağıtıma  kocaman  25 kişilik bir aile olduk. 
Evet, bizler bir aileyiz. Muğla Gazetesi, Muğla Haber Gazetesi ve Gazete Zeybek olarak. Büyüdük çoğaldık.. Ama bizler ne büyümenin verdiği egoya kapıldık ne de biz olduk dedik. Hep bir adım sonrasını düşündük. Kamuoyunu nasıl faydalı olabiliriz diye çalıştık. Vatandaşın nasıl sesi olabiliriz diye hep sahada çalıştık ve çalışmaya devam edeceğiz.
İlk başlarda ön yargılarla karşılaşsak da, takılmadan yolumuza devam ettik.
Tabi ki ufak tefek hatalarımızda olmuştur ama biz özür dilemesini de bildik. 
Ne onurumuzdan ne de mütevazililiğimizden ödün veririz. Ben değil hep biz olduk. Belki de başarımızın sırrı da buradadır.
Hiçbir zaman dönemin insanları olmadık. Heyecanımız ilk günkü gibi. Bir buçuk yıl önce Muğla Gazetesiyle başlayan bugün üç gazeteyle devam eden yayın hayatımızda ilkelerimiz ve doğrularımız aynı. 
Özgün, ilkeli ve tarafsız yayıncılık ilkesi…
***        ***        ***
Gazete Zeybek'te ilk köşe yazım. En az mesleğe ilk başladığım gün kadar heyecanlıyım. Yıllarca Muğla Gazetesi'nde çalıştıktan sonra olsa gerek;  Gazete Zeybek kadrosuna katıldığım gün farklı bir heyecan yaşadım. Biraz  da burukluk olmadı değil. Çünkü yıllarca Muğla Gazetesi'nde çalıştığım için, Muğla Gazetesi'yle bütünleşip kimliğim olmuştu.
Tabiî ki üç gazete de aynı ailenin çocukları ama yukarda da belirttiğim gibi özgün yayıncılık ilkemiz var. Her biri kendine has, kendine özgü…
Her birinin kadrosu ayrı, birinin A dediğini diğeri de A demek zorunda değil. Derler ya “her yiğidin ayrı bir yoğurt yiyişi vardır”.  İşte bunun için her biri öz evlat ama biri ayrı yayın. 
Bizler yine doğruları belgelerle yazmaya devam edeceğiz. 
Muğla matbaacılık gazetecilik şirketi olarak teşekkür etmek istiyoruz. Öncelikle Muğla Gazetesi eski imtiyaz sahibi aynı zamanda eski patronum Zübeyda Fellahoğlu'na, Muğla Haber  Gazetesi eski imtiyaz sahibi İsmail Günay'a, Zeybek Gazetesi  eski imtiyaz sahibi SED Medya grubuna  teşekkür ederiz.
Bizlerden desteklerini esirgemeyen tüm dostlarımıza, büyüklerimize teşekkür ederiz.
Ayrıca yanımızda olan olmayan, takip eden edemeyen, beğenen beğenemeyen  herkese teşekkürler.
En büyük teşekkür ise siz değerli okurlarımıza…
Yeniden merhaba…

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

YAZARIN SON 5 YAZISI
17Ağs

Merhaba…

saniye sonra kapatılacak. REKLAMI GEÇ